Hair Company Inimitable Blonde cream - korektor 100 ml

Farba na vlasy Inimitable Blonde je dostupná v 12 odtieňoch určená na blond vlasy. Pomer miešania farby je 1:1,5

Len pre firmy. Zaregistrujte sa alebo prihláste sa ako firma/živnosť.
skladom
Aktívne ingrediencie: extrakt z bielych perál a z hodvábu
Exkluzívna línia INIMITABLE BLONDE je určená pre blond vlasy v 12 odtieňoch z toho 8 ultrasvetlých farieb a jedna tónovacia. Vďaka svojmu zloženiu zostávajú vlasy po farbení jemné a lesklé. Pri správnom použití farby umožňuje vytvoriť krásny blod vzhľad u všetkých žien so základným odtieňom 7 a svetlejším. Pre dosiahnutie správneho odtienu je potrebné zvoliť správny odtieň, dodržať správny pomer miešania s príslušnou intenzitou oxidačnej emulzie a samozrejme dodržať aj správnu dobu pôsobenia. Farba dokáže zosvetliť farbu vlasov o 4 tóny.

Použitie: Pomer miešania farby s oxidačnou emulziou je 1:1,5. Oxidačná emulzia sa používa v závislosti od typu vlasov, vybraného odtieňa farby resp. celkového konečného výsledku. Rozmiešat farbu v miske na farbenie či už ručne alebo mixérom na miešanie farieb a naniesť na vlasy štetcom na farbenie. Doba trvania pôsobenia je od 20 - 45 minút v závislosti od úkonu a požadovanej farby.
Balenie neobsahuje oxidačnú emulziu!

Upozornenie: Farba je určená výhradne na profesionálne použitie alebo na používanie po konzultácií s kaderníkom/čkou a posúdení typu vlasov!!!
viac

Detailné parametre produktu

  • Druh línie Inimitale Blonde
  • Druh odtieňa korektor
  • Farba vlasov blond vlasy
  • Typ vlasov všetky typy vlasov

V našej ponuke nájdete