BRAN TREATMENT MOUSSE Inimitable - keratínová technická pena 250 ml.

Technická pena je skvelým pomocníkom a zároveň ochrancom vlasov pred technickými ošetreniami akými sú farbenie, melír , keratínové ošetrenie či trvalá. Objem: 250 ml. 

18,90 €

skladom
Technická pena BRAN TREATMENT s pH 4,5 je perfektnou voľbou pred technickými procesmi na vlasoch. Skutočné skvostné zloženie peny prináša vlasom skvelé účinky: akaiový olej je bohatý na antioxidačné vlastnosti (VITAMÍNY A-C-E a OMEGA 3-6-9) a KERATÍN slúžiaci na posilnenie a ochranu vlasov. Ideálny na hydratáciu, výživu a revitalizáciu pokožky hlavy a vlasov pred alebo po technických ošetreniach. Vyrovnáva pórovitosť vlasov pred trvalou a brazílskym keratínom. Ak je vložený do farby, zaručuje lesk a vitalitu. Je možné využiť ho aj ako masku, pričom na vlas pôsobí ako silný rekonštruktor a ochranca, vyživuje suché a poškodené vlasy. Na základe extraktu z ryžových otrúb s vysokou hydratačnou a VYŽIVUJÚCOU hodnotou ho možno použiť v úplnom pokoji na všetky typy vlasov.

Objem: 250 ml.

Použitie: závisí od konkrétneho ošetrenia vlasov. Možno ho využiť ako prímes do farby alebo aplikovať priamo na pokožku hlavy pred akýmkoľvek technickým zásahom. Naneste správne množstvo a pokračujte v ošetrení vlasov, potom opláchnite. Využiť ju môžeme ako ako zábal vlasov po umytí šampónom.  Nechajte pôsobiť 3/5 minút a potom opláchnite. 

viac

V našej ponuke nájdete