SADA BB FILLER + BB FILLER SHAMPOO Haircompany – regeneračný set s liftingovým efektom

Rekonštrukčná sada s obsahom kyseliny hyalurónovej má vynikajúce zloženie a vďaka tomu aj výborné ošetrujúce a výživné účinky na vlasy, predovšetkým na suché zničené vlasy.

69,70 €

skladom
Aktívne ingrediencie: kyselina hyalurónová, keratín, argánový olej, zanthalene

- Kyselina hyalurónová - má protistárnucé a anti-oxidačné účinky, vracia vlasom vitalitu, omladzuje vlasové vlákno a odráža voľné radikály
- Keratín je proteín je základnou zložkou vlasového vlákna, spevňuje a chráni vlas
- Argánový olej má vynikajúce hydratačné účinky s okamžitým efektom, lepšie rozčesávanie vlasov
- Zanthalene je inovatívny komplex vytvárajúci liftingový efekt, zaručuje elasticitu vlasov
Rekonštrukčná sada BB Filler obsahuje: Šampón PRE-FILLER 200 ml. a 6 injekčných ampuliek BB FILLER 25 ml. Neobsahuje parabény, sulfáty a kyseliny.

Použitie: Vlasy umyte šampónom „PRE-FILLER BB SHAMPOO“. Obsah striekačky nalejte do nádobky alebo misky na farbenie a naneste štetcom na vlasy vysušené ručníkom. BB filler nanášajte po dĺžke vlasov aj na končeky. Nechajte pôsobiť 5 až 7 minút. Zdroj tepla zlepší účinok tejto rekonštrukčnej sady. Opláchnite v závislosti od typu vlasov:
• 50 % - suché, hrubé a veľmi poškodené vlasy
• 80 % - jemné alebo rýchlo sa mastiace vlasy
Vlasy po opláchnutí treba rozčesať a usušiť. Záverečné žehlenie vlasov umožní úplné uzavretie vlasovej kutikuly, čím sa zlepší estetický vzhľad vlasov.

Upozornenie: Prizáverečnom sušení vplyvom tepla alebo záverečnom žehlení sa vplyvom tepla z vlasov odparujú zložky. Teplo treba aplikovať kým sa prestanú odparovať všetky zložky a vlas sa tak uzavrie a celý proces sa tým ukončí.
viac

Detailné parametre produktu

  • Druh línie Inimitable Style
  • Typ vlasov zničené vlasy suché vlasy vlasy bez lesku
  • Počet 7 ks/bal

V našej ponuke nájdete