NO ITCH MOUSSE INIMITABLE Haircompany 150 ml. - viacúčelová výživná pena

Viacúčelová výživná pena NO ITCH na upokojenie pokožky hlavy pred alebo po technickom ošetrení alebo ako telový krém po opaľovaní prípadne holení. Objem: 150 ml. 

15,90 €

skladom

Viacúčelová penová emulzia NO ITCH na pleť, tvár a telo. Nové zloženie založené na ZANTHALENE - prírodnej aktívnej zložke s upokojujúcim účinkom spolu so zmesou výťažkov kamilky a nechtíka lekárskeho, ktoré majú upokojujúce a zmäkčujúce vlastnosti na zníženie citlivosti pokožky. Tento produkt obsahuje zároveň aj mentol na osvieženie a upokojenie začervenanej pokožky. Chráni pokožku pred nepríjemnými účinkami dlhodobého pobytu na slnku, agresívnych kozmetických ošetrení, holenia a dehydratácie spôsobenej vplyvom počasia.
Objem: 150 ml.
Spôsob použitia:
1.,
na upokojenie pokožky hlavy - vlasy oddeľte vo vzdialenosti cca 1 cm a jemným zatlačením na dávkovač naneste malé množstvo prípravku na požadované miesta. Masírujte až do úplného vstrebania.
2., ako telový krém – dlaňou silnejšie zatlačte na dávkovač, aby ste získali oveľa väčšie množstvo produktu. Jemne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania.

viac

V našej ponuke nájdete