ING PURE DETOX REGENERATING LINE - detoxikačná regeneračná kúra vlasov aj pokožky hlavy

DETOXIKAČNÁ KÚRA VLASOV A POKOŽKY HLAVY ING – 3 kroková : PURE DETOX PEELING ING 100 ml.– krok 1 – čistý vlasový pílingový detox, PURE DETOX ŠAMPÓN NA VLASY ING 250 ml.krok  2 a PURE DETOX MASKA NA VLASY ING 250 ml. – krok 3. 

od 15,00 €

skladom

DETOXIKAČNÁ KÚRA VLASOV A POKOŽKY HLAVY ING – 3 krokováJe perfektnou voľbou pre detoxikáciu vlasov aj pokožky hlavy. Vďaka obsahu jemných zrniečok je pokožka hlavy dokonale detoxikovaná a vyčistená, čo je základom pre krásu a zdravie Vašich vlasov. Rozmarínový esenciálny olej má vynikajúce antioxidačné vlastnosti ale zároveň dokonalé čístí pokožku hlavy a posilňuje vlasové vlákna.  Zároveň má upokojujúce účinky a chráni pokožku pred svrbením. Tiolizín chráni pokožku hlavu pred tvorbou nadmerného kožného mazu a zároveň nezaťažuje vlasové vlákno. Hnedé uhlie čistí vlasovú pokožku a zároveň eliminuje svrbenie a zvyšky nečistót. Pomáha udržiavať rovnováhu vlasovej pokožky, Levanduľový olej pomáha vyčistiť pokožku hlavy od lupín a nadmerného kožného mazu. Zanecháva ju dokonale sviežu. Má vynikajúce upokojujúce účinky. Veľmi aktívnou zložkou je aj pantenol, ktorý v záverečnej fáze posilňuje vlasy a zanecháva ich nádherne lesklé a prirodzene jemné a zdravé. 
  • Obsahuje drevené uhlie a pemzu pre dokonalý detox vlasov aj pokožky hlavy

  • Levanduľový a rozmarínový esenciálny olej majú vynikajúce antioxidačné vlastnosti a posilňujú vlasové vlákno.

  • Šampón a maska navyše obsahujú pantenol, ktoré vlasy okrem toho vyživujú a zároveň ich zanechávajú jemné a lesklé1., PURE DETOX PEELING ING 100 ml.– krok 1 – čistý vlasový pílingový detox - naneste potrebné množstvo pílingu na vlasy a pokožku hlavy (zhruba 10 gr.) a dôkladne vmasírujte masážnou kefou do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 5-10 minút. Opláchnite vodou. 2., PURE DETOX ŠAMPÓN NA VLASY ING 250 ml.krok  2 - požite detoxikačný šampón a dôkladne umyte vlasy aj pokožku hlavy krúživými pohybmi. Nechajte pôsobiť 5 minút. V prípade potreby či silného znečistenia proces opakujte. 3., PURE DETOX MASKA NA VLASY ING 250 ml. – krok 3- aplikujte detox masku na dĺžky vlasov a na končeky a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchnite a pristúpte k záverečnému stylingu. 


viac
  • skladom

  • skladom

  • skladom

V našej ponuke nájdete