Illuminating DETANGLING PRIMER - sérum na rozčesávanie vlasov 150 ml.

Vynikajúce sérum Detangling Primer na rozčesávanie vlasov vhodné na každodenné použitie na všetky typy vlasov. Okrem funkcie rozčesávania vlasy vyživuje a dodáva im nádherný žiarivý lesk. 

19,50 €

skladom

Aktívne ingrediencie: SymOleo® vita7, Luminescine, rastlinné oleje (avokádo,mandľa, sója, bavlna, olivy), kakaové a mangové maslo

Sérum na vlasy s vysokým obsahom vitamínov a ktívnych zložiek, ktoré majú na vlasy skutočne vynikajúci efekt. Sérum je vhodný na všetky typy vlasov, ale predovšetkým na zauzlené a nepoddajné vlasy. Okrem toho že napomáha rozčesávaniu vlasov zároveň vlasy vyživuje. Obsahuje zložku LUMINESCINE vďaka čomu patrí do rady Illuminating, ktorá vlasom dodáva skutočne nádherný žiarivý lesk aj matným a suchým vlasom. Vďaka obsahu raslinných olejov vlasy nielen čistá ale poskytuje im skutočne vynikajúcu výživu a to len v jednom kroku.Dodáva vlasom potrebnú jemnosť, vďaka čomu sa vlasy lepšie rozčesávajú. Vďaka svojmu pH je vhodný na každodenné používanie. 

Použitie: Naneste pár kvapiek séra do vlhkých alebo suchých vlasov, poriadne rozotrite a následne rozčesávajte. Odporúčanie: pre čo najlepšie výsledky je vhodné kombinovať výrobok s inými výrfobkami z rady Iluminating so zložkou Luminescine. 


viac

V našej ponuke nájdete