HOT CLEANER INSTRUMENT Sibel - Elektrický čistič na náradie 60W

Elektrický čistič kovového náradia HOT CLEANER je neodmysliteľnou súčasťou každého kozmetického salóna. Výkon: 60 W

74,98 € / ks

2

Elektrický čistič náradia slúži na dezinfekciu nástrojov v každom kozmetickom ale aj kaderníckom salóne a tým zabráneniu šírenia sa infekcie smerom k zákazníkom ale aj osobe ktorá s náradím pracuje. Slúži na čistenie kovových pomôcok pri teplote až 250 °C ako sú: nožnice, pinzety, tetovacie ihly a iné. Čistenie zaberie len 30 sekúnd. Dostupný v bielomodrej farbe. 

Technické parametre: 

- výkon: 60 W 

- teplota: 250 °C 

- doba čistenia: 30 sekúnd 

- kontrolka ON/STOP (vyp/zap)

Je potrebné pravidelné čistenie zariadenia alkoholom. Nikdy nepoužívajte žiadne rozpúšťadlá a iné chemické látky alebo brúsny papier. 

Použitie: Položte zariadenie na stabilný stôl. Nastavte teplotu zariadenia a vložte sklenenú nádobu naplnenú nie viac ako 80 % z celkového objemu nádrže. Pripojte zariadenie k elektrickej sieti, pričom sa rozsvieti červená kontrolka. Prístroj začne nahrievať sklenenú nádobu. Ak sa rozsvieti zelená kontrolka, potom je zariadenie pripravené na dezinfekciu prístrojov. Pri vyberaní nástrojov po ukončení dezinfekcie používajte ochranné rukavice. Následne zariadenie utrite z vrchnej strany, ktorá je odolná voči teplu.


viac

V našej ponuke nájdete