HAIR STREIGHTENER MACH PLUS INFRARED GLAM EDITION ULTRON - infra žehlička na vlasy/biela

Profesionálna žehlička na vlasy ULTRON MACH PLUS v špeciálnej edícií GLAM EDITION s funkciou INFRARED (infračervené svetlo) a iónovou technológiou. Farba: perlová biela  Výkon: 45 W  

114,80 €

skladom

Profesionálna žehlička na vlasy ULTRON MACH PLUS v špeciálnej edícií GLAM EDITION s funkciou INFRARED (infračervené svetlo) a iónovou technológiou, ktorá funguje ako na báze generátora iónov produkujúceho milióny očisťujúcich negatívnych iónov. Vďaka tejto technológií zostávajú vlasy hydratované a dokonale lesklé. Systém INFRARED predstavuje infračervené žiarenie, ktoré preniká do hĺbky vlasov, čím sa vlas dokonale regeneruje. Žehlička má vynikajúci tvar a zároveň jednoduché ovládanie. Je vybavená digitálnym dotykovým displejom si môžete nastaviť teplotu od 120°C do 230°C po 10°C. Plávajúce keramické titánové plochy umožňujú lepší kontakt s vlasmi a výsledkom sú dlhotrvajúce výsledky, žiarivé, hebké a zdravé vlasy.Dva princípy fungovania žehličky Ultron Mach Plus:

Ionizácia - funguje na princípe generátora produkujúceho milióny očisťujúcich negatívnych iónov, ktoré hydratujú vlasy, vracajú im pružnosť a vlasy získavajú nádherný prirodzený lesk. Ióny majú antistatický účinok čím sa zabraňuje elektrizovaniu vlasov. 


Infračervené žiarenie - je to červené svetlo prenikajúce hlboko do vlasov. Regeneruje zničené vlasové tkanivo a zároveň prispieva k stimulácií prekrvenia vlasovej pokožky. Podporuje vlas k tvorbe keratínu, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou pre zdravie vlasov. 


Vlastnosti:

- iónová technológia


- infračervené žiarenie

- rýchle zahriatie - za 20 sekund na 180°C

- nastavenie teploty po 10 ° C

- keramicko-titánové plávajúce dosky

- digitálny displej

- dotykové ovládanie

- vhodné pre žehlenie aj tvorbu kučier

- pre všetky typy vlasov

- dodáva hodvábny lesk

- stop krepovitým vlasom, antistatický efekt

- dlhotrvajúce výsledky

- automatické vypnutie po 60 minútach

- rozmery doštičiek: 24 x 100 mm

- nastavenie teploty: 120 ° - 230°C

- dĺžka kábla: 3 m, otočný

- výkon: 45 W

viac

Detailné parametre produktu

  • Farba biela

V našej ponuke nájdete