DOUBLE ACTION HOME BEAUTY DETOX - detoxikačná regeneračná kúra vlasov aj pokožky hlavy

DETOXIKAČNÁ KÚRA VLASOV A POKOŽKY HLAVY DOUBLE ACTION – 3 kroková : DETOX PEELING DOUBLE ACTION 150 ml.– krok 1 – čistý vlasový pílingový detox, DETOX ŠAMPÓN NA VLASY DOUBLE ACTION 250 ml.krok  2 a DETOX MASKA NA VLASY DOUBLE ACTION 200 ml. – krok 3. 

- 3 produkty v rade HOME BEAUTY DETOX sú kľúčovými spojencami pri vytváraní wellness rutiny, vhodnej na čistenie a zlepšenie vzhľadu pokožky a vlasov, v salóne aj doma.

IDE O KOZMETIKU: 

- dermatologicky testovaná 

- bez parabénov 

- bez kyselín a sulfátov 

- bez vazelíny

od 15,00 €

skladom

DETOXIKAČNÁ KÚRA VLASOV A POKOŽKY HLAVY ING – 3 krokováJe perfektnou voľbou pre detoxikáciu vlasov aj pokožky hlavy. Vďaka obsahu jemných zrniečok je pokožka hlavy dokonale detoxikovaná a vyčistená, čo je základom pre krásu a zdravie Vašich vlasov.Bambusový extrakt pílingu má vynikajúce antioxidačné vlastnosti ale zároveň dokonalé čístí pokožku hlavy a posilňuje vlasové vlákno. Bambusový extrakt je bohatý na vlákninu a kremí. Jeho zvláčňujúce, zvlhčujúce, ochranné a tonizujúce vlastnosti poskytujú pokožke pohodlie. Bambus v podobe malých zrniečok sa stáva vynikajúcim mechanickým exfoliantom, ktorý umožňuje jemné odstránenie nečistôt.  Zároveň má upokojujúce účinky a chráni pokožku pred svrbením. Detoxikačný šampón poskytuje vyrovnávací účinok na pokožku hlavy. Vďaka svojim aktívnym zložkám je vhodný na boj proti prebytočným lupinám a mazu. Lactobacillus fermentuje v synergii so skalposínom, znižuje nadmernú produkciu kožného mazu, svrbenie a zvlhčuje pokožku hlavy a dodáva vlasom zdravý vzhľad.Detoxikačná maska je extrémne hydratačná maska. Vďaka glycerínu zachováva prirodzenú vlhkosť vlasov, dodáva im hebkosť a lesk.1., DETOX PEELING 150 ml.– krok 1 – čistý vlasový pílingový detox - naneste potrebné množstvo pílingu na vlasy a pokožku hlavy (zhruba 10 gr.) a dôkladne vmasírujte masážnou kefou do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 5-10 minút. Opláchnite vodou. 2., DETOX ŠAMPÓN NA VLASY DA 250 ml.krok  2 - požite detoxikačný šampón a dôkladne umyte vlasy aj pokožku hlavy krúživými pohybmi. Nechajte pôsobiť 5 minút. V prípade potreby či silného znečistenia proces opakujte. 3., DETOX MASKA NA VLASY DA 200 ml. – krok 3- aplikujte detox masku na dĺžky vlasov a na končeky a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchnite a pristúpte k záverečnému stylingu. 


viac
  • skladom

  • skladom

  • skladom

  • skladom

V našej ponuke nájdete